Taal Sluiten

Klik om taal te wijzigen

Gerelateerde dienstgegevens informatie voor gebruikers van de Mii-monitor HRM40/70 live-app (art. 3 (3) EU Data Act)

 

Door uw Mii-monitor HRM40/70 live app samen met uw HRM40 Live / 70 Live te gebruiken, worden gegevens gegenereerd die u kunt openen en beheren in overeenstemming met de wettelijke voorschriften, in het bijzonder de EU Data Act.

In deze deze Gerelateerde dienstgegevens informatie informeren wij u, in uw hoedanigheid als gebruiker onder de EU Data Act (zie onderstaande definitie), welk type gegevens uw Honda HRM40 Live / 70 Live en Mii-monitor HRM40/70 live-app genereert, het geraamde volume van dergelijke gegevens, hoe deze worden opgeslagen, gedeeld en hoe u toegang kunt krijgen tot dergelijke gegevens en deze kunt beheren, en welke rechten u heeft met betrekking tot de gegevens. Wij vragen u dan ook om de volgende informatie aandachtig door te lezen.

Definities

Verbonden product betekent een goed dat gegevens verkrijgt, genereert of verzamelt over het gebruik of de omgeving ervan en dat productgegevens kan doorgeven via een elektronische communicatiedienst, fysieke verbinding of apparaattoegang  (bijv. een aangesloten grasmaaier);

 

Productgegevens zijn gegevens die worden gegenereerd door het gebruik van een verbonden product en die zijn ontworpen om te kunnen worden opgevraagd via een elektronische communicatiedienst, fysieke verbinding of apparaattoegang.

Gerelateerde Dienst betekent een digitale dienst die kan worden gekoppeld aan de werking van een verbonden product (resulterend in een tweerichtings-/bidirectionele uitwisseling van gegevens) en die de functionaliteit, het gedrag of de werking van dit verbonden product beïnvloedt (op een zodanige manier dat de afwezigheid ervan zou beletten dat het verbonden product een of meer van zijn functies uitvoert). Een typisch voorbeeld is een app die is verbonden met een verbonden product.

Gegevens van een gerelateerde dienst zijn gegevens die de digitalisering vertegenwoordigen van gebruikershandelingen of van gebeurtenissen die gerelateerd zijn aan het verbonden product, die intentioneel door de gebruiker zijn geregistreerd of die zijn gegenereerd als bijproduct van de handeling van de gebruiker tijdens het verlenen van gerelateerde diensten door de aanbieder.

 

Gebruiker is een persoon die eigenaar is van een verbonden product of de rechten heeft om dat verbonden product te gebruiken of die gerelateerde diensten ontvangt.

Gegevenshouder betekent een natuurlijke persoon of rechtspersoon die het recht of de verplichting heeft om gegevens te gebruiken en beschikbaar te stellen, waaronder, indien contractueel overeengekomen, Productgegevens of Gegevens van een gerelateerde dienst die hij heeft opgevraagd of gegenereerd tijdens de verlening van een gerelateerde dienst.

 

Voor wat betreft de gebruikte termen verwijzen wij ook naar de definities in artikel 2 van de EU Data Act.

In overeenstemming met artikel 3, lid 3, EU Data Act verstrekken wij de volgende informatie aan gebruikers:

1.    de aard, het geraamde volume en de frequentie van verzameling van Productgegevens die de potentiële Gegevenshouder geacht wordt te verkrijgen en, in voorkomend geval, de regelingen voor de gebruiker om toegang te krijgen tot die gegevens of deze op te vragen, met inbegrip van de regelingen van de potentiële Gegevenshouder inzake gegevensopslag en de duur van de bewaring:

Wanneer u uw HRM40 Live / 70 Live gebruikt, verzamelt en verzendt deze bepaalde Productgegevens. Deze gegevens kunnen zowel op het apparaat worden opgeslagen terwijl het product is ingeschakeld als op externe cloudservers. De gegevens worden periodiek naar de cloud gestuurd. Het gaat om de volgende gegevens:

a)     Type gegevens: Het product kan tijdens het gebruik de volgende soorten gegevens genereren. De daadwerkelijk gegenereerde gegevens zijn afhankelijk van het specifieke gebruik van het product.

• Operationele informatie

• Informatie over de batterij

• Temperatuur van componenten

• Activering van functies

• Storingen en beveiligingsgebeurtenissen

• Informatie over de planning

• Informatie over statuswijzigingen

• Netwerk informatie

• Informatie over de tuinkaart

• Configuratie informatie

• Locatie informatie

a)     Formaat: De gegevens worden verstrekt in een algemeen gebruikt en machinaal leesbaar formaat (bijv. JSON).

b)     Geraamd volume: Productgegevens die de HRM40 Live / 70 Live kan genereren, zijn afhankelijk van hoe vaak en hoe lang deze wordt gebruikt. De gegevens worden continu en in realtime gegenereerd en verzonden.

c)     Er is geen vaste bewaartermijn. Gebruikersgegevens worden verwijderd wanneer het klantaccount wordt verwijderd.

d)     Hoe u dergelijke Productgegevens kunt openen en ophalen: zie hieronder 2.

2.    de aard en het geraamde volume van de te genereren gegevens van een gerelateerde dienst, alsmede de regelingen voor de gebruiker om toegang te krijgen tot die gegevens of deze op te vragen, met inbegrip van de regelingen van de potentiële Gegevenshouder inzake gegevensopslag en de duur van de bewaring en de manier waarop de gebruiker kan verzoeken om de gegevens te delen met een derde en, in voorkomend geval, het delen van gegevens kan stopzetten

a)     Aard van de gegevens: Activering van functies, applicatie-informatie, planningsinformatie, weersinformatie.

b)     Geraamd volume van Gegevens van een gerelateerde dienst die moeten worden gegenereerd: 500 kb

c)     Regelingen voor gegevensopslag en de duur van de bewaring: Er is geen gedefinieerde bewaartermijn. Gegevens van een gerelateerde dienst worden verwijderd wanneer het klantaccount wordt verwijderd. De gegevens worden echter alleen van de server verwijderd, niet van het apparaat.

d)     Hoe gebruikers toegang hebben tot Productgegevens en Gegevens van een gerelateerde dienst

Als u een gebruiker bent, heeft u toegang tot de Productgegevens via de mobiele applicatie Mi-monitor HRM40 Live / 70 Live.

e)     Hoe u gegevens kunt opvragen die worden gedeeld met een derde partij:

De gebruiker moet een URL van een derde partij opvragen en vervolgens de URL invoeren in de Mii-monitor-app om te beginnen met het delen van gegevens om zelf toestemming te geven.

f)       Hoe het delen van gegevens met derden te stoppen:

De gebruiker moet de URL verwijderen uit de Mii-monitor-app.

g)   Hoe u Productgegevens en Gegevens van een gerelateerde dienst kunt wissen:

Voor verwijderingsverzoeken kunnen gebruikers contact opnemen met het HME-contactcentrum. Gegevens kunnen alleen volledig (niet gedeeltelijk) worden gewist.

 

3.      of de gegevenshouder verwacht zelf direct beschikbare gegevens te gebruiken en voor welke doeleinden die gegevens zullen worden gebruikt, en of hij van plan is een of meer derden toe te staan de gegevens te gebruiken voor doeleinden die met de gebruiker zijn overeengekomen

 

Niet van toepassing.

 

4.      Ontvangers van gegevens over producten en gerelateerde diensten


Niet van toepassing.

 

5.      de identiteit van de Gegevenshouder, zijn handelsnaam en het geografische adres waar hij is gevestigd en van andere gegevensverwerkende partijen en de communicatiemiddelen die de gebruiker in staat stellen snel contact op te nemen met de potentiële gegevenshouder en efficiënt met hem te communiceren

a)     Gegevenshouder en contactgegevens

De Gegevenshouder in de zin van de EU Data Act is:

(i)               Honda Motor Europe Ltd., Cain Road, Bracknell, Berkshire, RG12 1HL, Verenigd Koninkrijk,

E-mail/contact: U kunt contact opnemen met de klantenservice via e-mail (connectedservices.support@honda-eu.com) of telefonisch (0345 200 8000).

b)     Gegevensverwerkers

Wij maken gebruik van de volgende gegevensverwerkers:

(i)       Robert Bosch Power Tools GmbH, Max-Lang-Straße 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, Duitsland

(ii)      Honda Motor Co., Ltd. 2-1-1, Minami-Aoyama, Minato-ku, Tokio, 107-8556, Japan. PP Kantoor: 3-15-1 Senzui, Asaka, Saitama 351-0024, Japan AT&T: AMSUK, Highfield House, Headless Cross Drive, Redditch, Worcestershire, B97 5EQ, Verenigd Koninkrijk

c)     Communicatiemiddel: HME-contactcentrum per e-mail (connectedservices.support@honda-eu.com) of per telefoon (0345 200 8000).

6.      of de houder van de gegevens de houder is van bedrijfsgeheimen die zijn vervat in de gegevens die toegankelijk zijn via het verbonden product of die worden gegenereerd tijdens de verlening van een gerelateerde dienst, en, wanneer de toekomstige Gegevenshouder niet de houder van het bedrijfsgeheim is, de identiteit van de houder van het bedrijfsgeheim

Er zijn geen handelsgeheimen bij betrokken.

7.      de duur van de overeenkomst tussen de gebruiker en de Gegevenshouder, alsmede de regelingen voor het beëindigen van deze overeenkomst

Geen voorwaarde die het gebruik van de app beperkt, afhankelijk van de beschikbaarheid ervan.

8.      Uw recht om een klacht in te dienen

Als gebruiker hebt u het recht om een klacht in te dienen bij de relevante bevoegde autoriteit in de EU-lidstaat waar u uw gewone verblijfplaats of werkplek heeft, als u van mening bent dat uw recht op grond van de EU Data Act is geschonden (artikel 38 EU Data Act).

9.       Wijzigingen in deze Gerelateerde dienstgegevens informatie

Nieuwe wettelijke vereisten, bedrijfsbeslissingen of technische ontwikkelingen kunnen leiden tot wijzigingen in deze Gerelateerde dienstgegevens informatie en vereisen dat we deze Gerelateerde dienstgegevens informatie dienovereenkomstig aanpassen. De actuele versie is te vinden op onze website. Houd er rekening mee dat externe links naar websites van derden of hun contactgegevens in de loop van de tijd kunnen veranderen. Als u informatie vindt die niet meer up-to-date is, laat het ons dan weten.